Bizi tanımak ister misiniz?

BİZİM

Gemene Reklam, uzman kadrosu ve uzun yıllara dayalı reklamcılık geçmişiyle, sektörün neredeyse tüm başlıklarını bünyesinde barındırmayı hedeflemiş çizgi üstü bir reklam şirketidir.Bütünleşik pazarlamaya inanan kurumsal yapımız gereğince bünyemizde dijital baskı çözümlerinden, açıkhava tüm reklam çalışmalarına, web ve sosyal medya çözümlerine kadar reklam ve tanıtım alanında bir markanın tüm pazarlama başlıklarına destekte bulunabiliyoruz. Akaryakıt istasyonları tasarım, kurulum ve montaj alanındaki uzmanlığımız bize açıkhava reklamcılığı konusunda büyük bir yelpaze ve ürün çeşitliliği sağlamıştır. Piyasadan farklı olarak sunduğumuz alternatif tasarım fikirleri, alternatif malzeme çeşitliliği, doğayla dost materyallerimiz işimizi belli standartların üzerine taşımamızda büyük bir etken olmuştur.

İŞİMİZ

Gemene Reklam, başladığı tüm işlerde, brief, araştırma, konsept geliştirme, mühendislik çalışmaları, maket ve üretim aşamalarını izleyerek çalışmalarını sonuçlandırmaktadır. Aşama aşama yürüttüğümüz tüm tasarım ve üretim çalışmalarımız işimizi hızlandırdığı kadar, müşterilerimizin de marka veya ürünüyle ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırdığına inanıyoruz. Tüketici zihninde doğru anlamları oluşturmak ve sürdürülebilir kampanyalar yaratabilmek için algı yönetiminin de doğru yapılması gerekmektedir. Bu bağlamda Gemene Reklam tüm yeni teknolojileri, yeni trendleri, özellikle çevreyle dost materyalleri takip eder ve kullanıma sunar. Duyu ve duygulara yön verebilmemiz markayla tüketici arasındaki duygusal bağı oluşturabilmemiz için reklamcılığa dair birçok başlığı bünyemizde ve kontrolümüzde tutmayı hedefliyoruz.Öte yandan işimizin her sürecini verimli ve yaratıcı kılan, son derece yetenekli ekibimiz şirketimiz için çok önemli bir değer teşkil ediyor.

SİZSİNİZ

Markanız veya ürünüz bizim için çok önemli, belki sizden daha çok üzerine düşünüyor ve konuşuyoruz. Sizinle birlikte araştırmak ve üretmek, sizinle birlikte “Marka Bilinirliği”, “Markaya Bağlılık” ve “Marka Sadakati” sonuçlarını takip etmek istiyoruz. Türkiye veya Uluslararası pazarda ürününüz veya markanız için gerekecek tüm başlıkların, üretim ve takibini yürütebilecek bir Ajans’la çalışmak müşterilerimiz açısından büyük bir kolaylık ve uygun maliyetler doğuruyor. Sizinle bir kahve içmek ve pazarlama üzerine sohbet etmek bizim için onurdur.

w3ls
w3ls
w3ls
w3ls
w3ls
w3ls
Top