Çözüm Ortağınız Olalım

Bayii Tabelaları - Araç kaplama - Matbaa - Tüm İç ve Dış Mekan Reklam Panoları Seri Üretim Hizmetleri

İş Başlıklarımızdan

İç Mekan ve Dış Mekan Reklam Panoları İmalat Hizmetlerimiz

 • Led Tabela

  Gemene

Led Tabela

Led panel - pixel led - kayan yazı - şerit led - led aydınlatma - led laser

 • Totem

  Gemene

Totem

Akaryakıt istasyonları totemleri - Yol totemleri - Mağaza totemleri

 • Megaboard Bıllboard

  Gemene

Megaboard - Bıllboard

Şehir reklam panoları - Site reklam panoları - Yönlendirme panoları

 • Raket

  Gemene

Raket

Belediye reklam panoları - Avm reklam panoları - Site yönlendirme panoları

İş Süreci

İş Süreci 3 Ana Başlık Altında Toplanmaktadır

ÖLÇÜ

Doğru bir tabela ölçüsü almadıysanız ne güzel bir reklam panosu ne de mükemmel bir tasarım kendini gösterir. İşçiliğin ve malzemenin kalitesini meydana çıkartmak doğru ölçü alabilmekten geçer. Mağazanın x,y,z ölçülerini doğru almanız, reklam panonuzun mağaza konseptinde kusursuz durması açısından çok önemlidir. Ölçü almak, oldukça basit bir yönteme sahip gibi gözüksede,aslında herkesin beceremeyeceği püf noktadır. Yani ölçü alabilmeniz için materyalleri çok iyi tanımalı ve o materyallerin işleniş aşamalarını çok iyi bilmeniz gerekir ki sonucu tahmin edebilesiniz. Ölçü ekibimiz işin mutfağında yetişip, son derece tecrübeli ve simetri prensiplerine sahip personellerden oluşmuştur.

Generic placeholder image

İMALAT

Ölçüm işlemlerinden sonra, proje süreci başlar ve grafikleri hazırlanan projeler onay sonrası imalat sürecine doğru yol alır. İmalatta işin detayları ve özelliklerine göre uygun materyaller seçilerek imalat aşaması kalite kontrolden geçerek TSE standartlarına uygun normlarda montaj kısmına sevk edilir.

Generic placeholder image

MONTAJ

İmalat süreci tamamlanıp kalite kontrolden geçen ürünler, ambalajlandıktan sonra nakliye,yol,çevre güvenliği ve izinleri sağlanarak en sağlam şekilde montaj kısmı tamamlanır. Ve montaj şefi tarafından detaylı bir şekilde sağlamlık kontrolleri yapılarak iş formları ile sizlerin beğenisine ve imzasına sunar.

Generic placeholder image
Top