MEGABOARD TABELA

Megaboard

Etkileyiciliği yüksek olan bu sistem reklam ve tabela sistemlerinde kullanılmaktadır. Yoğun trafik akışı ve günlük yaşantının yoğun olarak kullanıldığı alanlarda daha fazla tercih edilen bu sistem her an her dakika insanları etkilemekte olup her anlamda tercih edilmenizi arttırmaktadır. Açık mekânlarda kullanılan bu sistemler yüksek ışıklandırma sistemleri ile donatılmış olup gece gündüz renkli görüntülere bürünmektedir. Bu anlamda çoğu firmanın şirket sahibinin ve çoğu iş alanında tabela ve reklam sistemi amacı ile kullanılmaktadır. Şehir girişlerinde trafiğin yoğun akışlarında ve merkezi ortamlarda insanların günlük yaşantılarında dikkatlerini çeken bu tabela sistemlerinin kullanımı son derece artmaktadır.

Büyük dizayn özellikleri ile mesajların kitlelere rahat bir biçimde ulaşmasını sağlayan mega boardların İç aydınlatma sistemleri bulunmaktadır. Bu özellikleri vasıtası ile gece son derece net bir biçimde izlenilirlik olanağı sağlamaktadır.Çevre ile uyumluluk gösteren büyük dizaynları vasıtası ile çarpıcılığı yüksek olan mega boardlar şehrin merkezi noktalarında yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlere konumlandırılarak ulaşılmak istenen hedef kitleye basit ve etkili bir biçimde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Mega board üretimi iki ayrı bölüme ayrılmış bulunmaktadır. 8mx 4m ve 6mx3m olmak suretiyle üretim biçimleri bulunan mega boardlar ile firma sahiplerinin işleri ve tanıtım üzerinde harcadıkları maddiyatlar azalmış bulunmaktadır. Büyük firmalar tanıtım ve reklam amaçlı insanlar ile etkileşimi sağlamak maksadı ile büyük harcamaların yapıldığı bu bölüm için şirketlerin veya büyük firmaların reklam ve tanıtım adı altında ofisleri dahi bulunmaktadır. Bu bölüme ayrılan harcamaları çok azaltan bu mega board reklam ve tanıtım sistemleri bu anlamda şirketlerin yükünü hafifletmiş bulunmaktadır.

Son yılların en fazla tercih edilen reklam sistemlerinden biri olan mega board sistemi hizmeti sitemizde verilmektedir. Bu anlamda sitemiz tamamıyla işin ehli kişilerce hizmet vermektedir. Bu anlamda eğitimli çalışanlarımız tarafından alacağınız bu tabela sisteminden son derece memnun kalacağınıza eminiz. Herhangi bir problem ile karşılaşıldığında sitemiz sizlere gerekli hizmeti vermektedir. Sizlerin tanınmasında ve markalaşmasında çok önemli olan bu sistemlerin sizler tarafından kullanılması sizlere üstünlük sağlamaktadır. Sitemizde çoğu reklam ve tabela sistemi bulunmakla birlikte sitemiz bu sistemleri sizlere makul fiyat garantisi ile sunmaktadır.

Design and Development by GEMENE REKLAM