whatsapp destek

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru veya sorununuz için lütfen bize Whatsapp aracılığıyla ulaşın.

sideblock

Gemene Reklam;sektörünün pik yaptığı ve teknolojinin her alanda kullanıldığı günümüzde led tabela kullanımları da kendini göstermeye başlamıştır. Kendi reklamını yapabilmenin rahatlığını sunan bu sistem gün geçtikçe kendisini geliştirerek insanların hizmetine sunmaktadır. İstenilen ebatlarda üretim yapılabildiği gibi değişik yazı, resim ve animasyonu istediğiniz zaman değiştirerek günlük reklam imkânını tanımaktadır. Birçok renk özelliğinin olması da reklamınıza hareket katmakta, dikkatleri üzerine çekebilmektedir.

İnsan beyni bizim algıladığımızın aksine minicik bir görüntüyü, ışığı, hareketi algılayabilir. Fakat biz önemsemediğimiz olguları beynimizin ana merkezine değil bilinçaltı merkezine atarız. Bu anlamda reklam sektöründe kayan yazı reklamları birçok avantaj sağlamaktadır. Ekonomik olduğu kadar potansiyel müşteri sayısını artırarak fark edilmenize yardımcı olur. Sürekli yanan ışıklar ister istemez insanların dikkatini çekecek ve ihtiyaç halinde ilk akla gelen kuruluş olacaksınız. Yüksek ışık şiddeti sayesinde gece olduğu kadar gündüz de aynı etkiyi göstereceğinden 24 saat reklam yapma olanağına erişmiş oluyorsunuz.

Birçok alanda kullanımı tercih edilen ışıklı tabela sistemleri kuruluşlara görselliğin yanında fark edilme farkını yaşatmaktadır. İnsanların her zaman ilk tercihi görselliktir, daha sonra diğer faktörler etkendir. Çünkü takdir edersiniz ki görsele hitap etmeyen hiçbir şey ön planda olmaz ve tercih edilmez. İlk tercih edilen sektör olmak ise görselliği renklendirmekle başlar.  Görsellik renklendirilirse rekabette öncülük kaçınılmazdır.

Her alanda olduğu gibi kalite farkına göre değişen led tabela fiyatları avantajları ve kullanım alanlarının rahatlığı düşünüldüğünde çok yüksek meblağlar değildir. Sürekli reklam yapmak veya yaptırmak zorunda kalsanız yüksek ihtimal daha yüksek meblağlar ile boğuşursunuz. Aynı zamanda bir süreklilik de sağlanmış olmaz. Ücretlendirmeler tabelanın büyüklüğüne, şekline, led çeşidine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Garanti kapsamı içerisinde kayan yazı fiyatları en uygun en cazip şekli ile müşterilerine sunulmaktadır. Sektörün en iyisi olmak, en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmak ile beraber ücretlendirmeler de önem arz etmektedir. Çünkü insanlar kaliteli ürünleri en uygun fiyata almayı tercih ederler. Sürekli kullanım gerektirmesi ve bu hizmetin kusursun sunulması göz önüne alınırsa kaliteyi uygun fiyata alabilmek herkesin tercihidir.

karşılaştır
Göster:
Sırala:
Design and Development by GEMENE REKLAM