whatsapp destek

Ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili her türlü soru veya sorununuz için lütfen bize Whatsapp aracılığıyla ulaşın.

sideblock

 

Yol Tabelası ile bilinirliğinizi arttırın! Günlük yaşamın akışı içerisinde milyonlarca görsel ve işitsel reklama maruz kalıyoruz. Bunların birçoğunu hatırlamamakla birlikte yalnızca birkaçı dikkatimizi çekiyor. Bunun yanında dijital reklamcılığın her geçen gün hızla büyümesi de bu rakamı epey yükseltiyor.

 

Reklam tabelaları ve levhaları yalın ve direkt mesajlar içeren içeriklere sahip olmalıdır. Bu durumda da tasarımından uygulanışına kadar önemli süreçlerden geçer. Tabela, reklam konusunda on yıllardır en önemli etken olmuştur.

Yol Tabelalarının Tasarımlarının Önemi

Tabelalar, potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek ve marka bilinirliğini arttırmak için kullanılan ürünlerdir. Küçük veya büyük ölçekli firma sahiplerine reklam imkanı sunar.

İstanbulda Gemene Reklam olarak tabela tasarımları için müşterilerimize özel çizimler ve özgün içerikler yapmaya her zaman gayret ediyoruz. Türkiye İstanbul tabelacılar arasında yaratıcılık konusunda fark yaratıyoruz. Kaliteden ödün vermiyor, fiyat konusunda müşterilerimizi üzmüyor ve memnuniyet konusunda yüzde yüz oran ile İstanbuldaki tabelacılar arasında ön sıralarda yer alıyoruz.

Tabela Çeşitleri ve Farkları Nelerdir?

Tabela tasarımlarının yapılabilmesi için, tabelanın yapılacağı mevki, yer, hedef alan, firmaların logoları ve levhanın üzerinde verilecek bilgiler önemlidir. 

Gemene Reklam Yol tabelaları firması olarak, son teknolojik gelişmelere odaklı, teknik kadromuz ile müşterilerimize profesyonel hizmet vermekteyiz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela çeşitleri, iç kısmında farklı aydınlatma ürünleri barındıran levhalardır. Neon, led ve floresan gibi aydınlatma sistemleri kullanılarak fark edilebilme oranı artar. Daha çok dış mekanlarda tercih edilen bu tabelalar akşam ve gece vakitlerinde hem daha estetik, hem de daha bilinir etkileri olur. 

 
karşılaştır
Göster:
Sırala:
Bu kategoride henüz ürün Yok.
Design and Development by GEMENE REKLAM